ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA I SYLWESTER W GÓRACH ŚWIĘTOKRZYSKICH

Święta Bożego Narodzenia w Górach Świętokrzyskich

Zapraszamy serdecznie do spędzenia Świąt Bożego Narodzenia i okresu Sylwestrowo – Noworocznego w bajecznie pięknych zimową porą górach świętokrzyskich.

Na tą okoliczność oferujemy Państwu komfortowy wypoczynek w naszych trzech nowo wybudowanych całorocznych domkach.
Bardzo atrakcyjne położenie i ciekawa okolica domków gwarantuje miło spędzony czas praktycznie dla każdego, niezależnie od upodobań czy preferencji spędzania wolnego czasu.

Główną zaletą miejscowości Wilków jest bezpośrednie sąsiedztwo największej atrakcji gór świętokrzyskich – Świętej Katarzyny i Świętego Krzyża.
Znajdują się tam jedne z najbardziej znanych miejsc kultu religijnego – klasztor w Św. Katarzynie i klasztor na Św. Krzyżu, gdzie możemy zaspokoić swoje potrzeby religijne i duchowe.

U nas można odpocząć w ciszy i spokoju w gronie rodzinnym a w razie potrzeby w pobliżu znajduje się wiele atrakcji zimowych gdzie można aktywnie spędzać czas. Najbliższy wyciąg narciarski znajduje się w odległości zaledwie 5 km – Wyciąg w Krajnie oraz Sabat Krajno PARK Rozrywki i Miniatur.

W miarę możliwości, gdy warunki atmosferyczne będą odpowiednie to możemy również zorganizować dla Państwa kulig z zaprzęgiem konnym.

Jesteśmy pewni że możemy sprawić aby dla Państwa te Święta i Sylwester w Górach Świętokrzyskich były wyjątkowe i niezapomniane.

Wszystkie informacje teleadresowe znajdziecie Państwo w zakładce kontakt

W celu zapoznania się z naszą kompleksową ofertą zapraszamy do zakładki oferta, a w razie pytań bardzo chętnie służymy Państwu informacją.

Zapisz

Zapisz

Zapisz